FLOAT SYSTEM

Zastosowane technologie

Kabiną Float System zarządza kilka mikroprocesorów nadzorujących pracę najważniejszych podzespołów. Dzięki naszym rozwiązaniom obsługa kabiny jest prosta i zautomatyzowana. Dotykowe wyświetlacze pozwalają w prosty sposób wybrać długość sesji, czas muzyki, włączyć filtrację oraz sprawdzić stan kabiny.

Sterownik główny

Sercem naszej kabiny jest sterownik główny wyposażony w 4,3 calowy, dotykowy wyświetlacz. To za pomocą niego możemy ustawić czas sesji, włączyć lub wyłączyć muzykę, włączyć system czyszczenia, sprawdzić stan otwarcia drzwi lub włączonego światła. W razie potrzeby wyświetla informację o prośbie pomocy wysłanej z wnętrza kabiny. Preferujemy montaż sterownika na recepcji. Takie rozwiązanie gwarantuje, że mamy pod ręką wszystkie ważne informacje na temat kabiny i trwającej sesji.

Oświetlenie

Kabina posiada podwodne oświetlenie LED oraz oświetlenie wnętrza  łazienki w tym samym kolorze. Za pomocą jednego przycisku włączane jest światło w środku i na zewnątrz kabiny. Posiadamy również system obsługi oświetlenia głównego łazienki. Bezpieczny przycisk pneumatyczny znajduje się na zewnętrznej ścianie kabiny. Takie rozwiązanie nie zmusza naszych gości do chodzenia po śliskiej posadzce do włącznika przy drzwiach. Dodatkowo zastosowana przez nas technologia pozwala na zachlapanie lub całkowite zalanie wyłącznika bez obawy o porażenie prądem.

Zasilanie awaryjne

Zasilanie awaryjne to jeden z systemów z których jesteśmy naprawdę dumni. Zabezpiecza wszystkie najważniejsze systemy w momencie zaniku zasilania z sieci energetycznej. Czas sesji, alarm, oświetlenie zewnętrzne i wewnętrzne, gwieździste niebo, system nagłośnienia i wybudzania- wszystkie te systemy dalej działają pozwalając dokończyć sesję bez wprowadzania zamieszania i paniki.

Gwieździste niebo i sufit

Nasza kabina wyposażona jest w efekt gwieździstego nieba. 120 punktów świetlnych w systemie światłowodowym sprawia, że sufit zamienia się w prawdziwy gwiazdozbiór. Dodatkowym efektem jest
delikatne i powolne migotanie każdego punktu. Zastosowana technologia wykonania sufitu granicza kondensację pary wodnej. Dzięki czemu GWARANTUJEMY suchy sufit bez kapania.

Pochwyty

Drzwi kabiny Float System wyposażone zostały w długie- 60 centymetrowe pochwyty ze stali kwasoodpornej. Dodatkowy pochwyt ułatwiający siadanie i wstawanie znajduje się w środku kabiny. Każdy przymocowany został na stałe w taki sposób by gwarantować pewne podparcie. Wykonanie z materiału kwasoodpornego gwarantuje długotrwałe użytkowanie w warunkach zasolenia, oraz powierzchnię łatwą do czyszczenia.

System nagłośnienia

Nagłośnienie Float System to unikalny system w urządzeniach w naszym kraju. Zastosowana technologia bezmembranowa gwarantuje najwyższą jakość dźwięku oraz niezawodność systemu. System włączany jest automatycznie i nadzorowany ze sterownika głównego. Daje możliwość odtwarzania utworów z takich nośników jak karta SD, pendrive USB, złącze słuchawkowe lub bezprzewodowy system bluetooth.

Alarm

System powiadamiania obsługi o potrzebie pomocy to najważniejszy system w całym urządzeniu. Powinien być pewny i niezawodny. Dlatego zastosowaliśmy system pneumatyczno impulsowy przesyłany za pomocą przewodów. W przypadku użycia przycisku alarmowego, sterownik główny wysyła informację wizualno-dźwiękową. Informacja wysyłana jest dopóki obsługa potwierdzi przyjęcie informacji. Nie ma więc możliwości pominięcia faktu alarmu

Grzanie

Systemem ogrzewania zarządza elektroniczny termoregulator z dokładnością do 0,1 stopnia Celsjusza. Przy współpracy z precyzyjnym czujnikiem pt100, wykonanym ze stali kwasoodpornej daje najlepsze możliwe pomiary. Zadanie grzania wykonuje specjalna, wielkoformatowa, silikonowa grzałka. Dodatkowym atutem grzałki jest jej całościowe uziemienie. Każde urządzenie przed uruchomieniem jest kalibrowane by mieć pewność poprawnych ustawień.